Krościenko nad Dunajcem, Sromowce Średnie granitponton@gmail.com
Spływ Dunajcem rezerwacja

Zarezerwuj telefonicznie

Oferta firmy Granit Ponton

Oferta firmy Granit Ponton- Serdecznie Zapraszamy

Spływ Dunajcem

Rafting przełomem Dunajca, sprawdź naszą oferte klikająć w przycisk poniżej “Zobacz”

Rowery

Oferujemy wypożyczenie rowerów górskich, sprzawź naszą ofertę “Zobacz”

Kajaki

Oferujemy wypożyczenie kajaków na spływ przełómem Dunajca ” Zobacz”

Przewodnik

Zamów przewodnika Beskidzkiego. Kliknij w przycisk poniżej “zobacz”

   Spływ Dunajcem to największa atrakcja Pienin ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwszy spływ jak zbadała historia odbył się w roku 1831. Początkowo turyści byli spławiany na tratwach flisackich. Dzisiaj jednak turystyka Pienin jest dużo bardziej rozwinięta. W sezonie letnim cieszymy się duża frekwencją turystów. Posiadamy urozmaiconą ofertę dla każdego w każdym wieku. Czas spędzony na pontonie w dzikiej przyrodzie Pienin zapamiętasz na zawsze. Bardzo dobra alternatywa na spędzenie chwil: z rodziną i ze znajomymi.

1 km
Niezapomnianej trasy
99
Spływów rocznie
990
Obsłużonych klientów rocznie

Pieniny to doskonałe miejsce na wyprawy rowerowe dla rodziny i znajomych. Kręta Droga Pienińska wzdłuż Dunajca prowadząca ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru to niesamowita przygoda. W sezonie letnim do Pienin przyjeżdża ogromna ilość turystów pieszych jak i też miłośników jedno śladu. Szacunkowy przejazd rowerem ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru to ok 1,5h. Cała trasa rowerowa liczy 15 km. 

Dla bardziej zaawansowanych miłośników rowerów Górskich w naszym regionie od roku 2015 istnieją drogi rowerowe po Beskidzie Sądeckim oraz Gorcach. 

Propozycja wycieczek rowerowych: 

1. (Beskid Sądecki) Krościenko nad Dunajcem – Przehyba- Radziejowa: z Krościenka czerwony szlak.

2. (Gorce) Krościenko nad Dunajcem- Lubań wieża widokowa- Ochotnica Dolna: z Krościenka czerwony szlak, potem niebieski na Ochotnicę.

3. (Beskid Sądecki) Krościenko nad Dunajcem- wież, widokowa Koziarz- Tylmanowa: z Krościenka czerwonym szlakiem, zółtym przez Obidze, aż do wieży widokowej, potem szlak zielony na Tylmanową.

W naszej ofercie posiadamy usługi przewodników górskich, pilotów wycieczek dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych. Pieniny to kraina przepięknych krajobrazów przyrody przez które prowadzą szlaki turystyczne. Każdy kto do Pienin pierwszy raz przyjedzie, będzie powracał. W Pieninach warto zwiedzić takie góry jak: Trzy Korony 982 m.n.p.m, Sokolica 747 m.n.p.m- z charakterystyczna sosną reliktową na górze, która w całej Polsce słynie, Wysoka 1052 m.n.p.m- najwyższy szczyt Pienin znajdujący się w paśmie Małych Pienin.

A komu by mało wędrówek Pienińskich..

Beskid Sądecki to również atrakcyjne pasmo gór. Mamy w swojej ofercie wycieczki przez takie góry jak: Koziarz 943 m.n.p.m-znajduje się tam wieża widokowa. Koziarz jest położony niedaleko góry Błyszcz z, która jest związana postać Jana Pawła II, Przehyba 1173 m.np.m znajduje się tam schronisko, Radziejowa 1266 m.np.m możemy wyjść na wieże i podziwiać z niej krajobraz gór.

W Gorcach pod Lubaniem 1211 m.n.p.m znajduję się w sezonie letnim baza noclegowa. Świetny pomysł na zaplanowanie wędrówki z noclegiem. 

Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz w zakładce: “Przewodnik Górski”

 

przewodnik górski